• Mebusevleri Şerefli Sokak no:25/2 Çankaya - Ankara

Gelişmiş Acente Web Sitemizin Özellikleri

Sınırsız Otel Ekleyin, Dönemsel Fiyatlandırma Yapın...

Destinasyon & Otel Ekleme

TemizWeb Acente Web Sitesine sınırsız sayıda destinasyon ve otel ekleyebilir, her otelin kendi hesabı üzerinden yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Alt Acente Ekleme

Sitenize sınırsız alt ecente ekleyebilir, her acente için istediğiniz otelleri atayabilirsiniz. Acenteler kendi otellerini yönetebilir.

Otele Göre Özelleştirme

Aktivite ve Ek Hizmetleri otele göre özelleştirebilir, aktivite zaman periyodlarını dahi belirleyebilir, online satışını yapabilirsiniz...

Yabancı Dil

TemizWeb Otel Web Sitesine sınırsız sayıda dil ekleyebilirsiniz.Türkçe, İngilizce ve Fransızca dili hazır kurulu olarak gelir.

Bütün dünyadan rezervasyon

Dünyanın her yerinden online rezervasyon alabilir, online konfirmasyon yapabilirsiniz. Müşterileriniz otelinize gelmeden kalacakları odayı detaylı görebilirler.

Full Mobil Uyumluluk

TemizWeb Otel Web Sitesi full mobil uyumludur. Bütün cihazlarda problemsiz görüntülenebilen kullanıcı dostu arayüze sahiptir...

Sınırsız Oda Ekleme

TemizWeb Otel Web Sitesinde sınırsız oda ekleyebilir, her odaya sınırsız resim , sınırsız dönem fiyatı ekleyebilirsiniz, her oda için özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Promosyon ve Kampanya

TemizWeb Otel Web Sitesinin gelişmiş bir Kampanya ve Promosyon Yönetimi vardır. Farklı kampanya ve promosyonları düzenlemek sadece bir kaç dokunuşla mümkün !

Özel Sayfa Oluşturma

TemizWeb Otel Web Sitesinde istediğiniz kadar özel sayfa oluşturabilirsiniz. İster otelinizi tanıtım için isterseniz otelinizin bulunduğu bölgeyi tanıtmak için özel sayfalar oluşturarak sitenizin müşterileriniz tarafından daha çok ziyaret edilmesini sağlayın!

Aktivite ve Hizmet Yönetimi

TemizWeb Otel Web Sitesinde, otelinizin aktivite ve hizmetlerini online gösterebilir, rezervasyon esnasında online satışını yapabilirsiniz..!

Bir Günde Kurulum

TemizWeb Otel Web Sitesini bir günde kurup size teslim ediyoruz. Yönetim panelinizden odalarınızı, dönemsel fiyatlarınızı, seçeneklerinizi kaydedip aynı gün rezervasyon alabilirsiniz.

Çoklu Yönetici Desteği

TemizWeb Otel Web Sitesinde sınırsız yönetici tanımlayabilir, her birine farklı yetkiler verebilirsiniz. Acentenizi profesyonelce yönetirsiniz.

YUKARIDAKİ TÜM ÖZELLİKLERİNE (VE DAHA FAZLASINA) SAHİP

Acente Web Sitelerimizde, Sınırsız Otel Ekleme, Her Otel için sınırsız oda, her oda için sınırsız resim ekleyebilirsiniz, kampanyalar düzenleyebilir, dönemsel fiyatlar girebilir, müşterilerinize farklı alternatifler sunabilirsiniz.

Demoyu Göster Tüm Paketleri Gör