• Mebusevleri Şerefli Sokak no:25/2 Çankaya - Ankara

Gelişmiş Akademisyen Web Sitelerimizin Özellikleri

Şu anda 400'ün üzerinde olan Tema sayımızı kısa bir süre içinde 500'ün üzerine çıkarmayı ve daha bir çok özellik eklemeyi planlıyoruz.

256 Bit SSL Sertifikası

Web Siteniz devamlı olarak 256 Bit SSL Güvenliği altında çalışır. Siz ve misafirleriniz güvende olursunuz.

Üye Kaydı

Öğrencileriniz, Akademisyenler veya üçüncü şahıslar sitenize üye olabilir, sadece kendilerine özel içeriklere ulaşabilirler.

Güvenli Makale Yönetimi

Makalelerinizi, farklı kullanıcı gruplarının görmesine izin vererek yayınlayabilir. İstediğiniz veriye sadece istediğiniz grubun erişmesini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Trafik

Akademik Web Siteniz Sınırsız trafik özelliğine sahiptir. Sınırsız sayıda misafiriniz, sitenizi istedikleri zaman, istedikleri kadar gezebilir.

Eşsiz Cache Sistemi

Akademik Web Siteniz, Firmamız tarafından geliştirilen eşsiz bir önbellekleme sistemi kullanır. Siteniz ışık hızında açılır. Demolarımızdan da bunu görebilirsiniz.

Full Mobil Uyumlu

Akademik Web Siteniz, bütün mobil cihazlarla full mobil uyumlu çalışır. Kullanıcıların %70'ten fazlasının mobil cihaz kullandığını unutmayın!

Full SEO Uyumlu

Meslektaşlarınız arasında sıkışıp kalmayın! Akademik Web Siteniz eşsiz bir SEO yapısına sahiptir. Bütün sayfaları SEO uyumlu olarak yayın yapar.

Meta Açıklama - Meta Keyword

Akademik Web Sitenizde bütün sayfalar için meta açıklaması ve meta etiketi ekleyebilirsiniz. Arama motorlarına dost bir siteniz olur.

400'den fazla Tema !

Akademik Web Sitenizde 400'den fazla tema hazır kuruludur. İstediğiniz an istediğiniz temayı kullanabilir, sadece bir kaç saniyede temanızı değiştirebilirsiniz. (Yemin olsun abartı değil :))

Sınırsız Tanıtım Banneri

Akademik Web Sitenizde toplam 6 adet alanda sınırsız tanıtım bannerı yayınlayabilirsiniz. İstediğiniz an bannerları aktif/pasif yapabilirsiniz.

Sınırsız Slayt

Akademik Web Sitenize istediğiniz kadar Revolution Slayt ekleyebilir, slaytlarınıza link verebilirsiniz. İstediğiniz an durdurabilirsiniz.

Sınırsız Kurumsal Sayfa

Akademik Web Sitenize istediğiniz kadar Kurumsal Sayfa ekleyebilirsiniz. Örnek: Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz vb. Sayfalar.

Sınırsız Yayın / Makale

Akademik Web Sitenize sınırsız makale, yayın ekleyebilir, misafirlerinizin güncel verilere ve önemli bilgilere siteniz aracılığı ile ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İngilizce

Akademik Web Siteniz, İngilizce dil özelliğine sahiptir. Sitenizi İngilizce ve Türkçe yayınlayabilirsiniz. Her iki dili de aynı panelden rahatça yönetebilirsiniz.

Gelişmiş Dil Yönetimi

Akademik Web sitenizde bütün alanların adlarını değiştirebilir, sitenizi kendi kelimelerinizle yayına sunabilirsiniz. Sitenizdeki bütün alanlar düzenlenebilir özelliğe sahiptir.

Akademik Web Sitelerimizde Akademisyenlerin, Öğretmenlerin ve Eğitim Kurumlarının ihtiyacı olabilecek bir çok özelliği bir araya toplayarak mükemmel bir Web Sitesi sunmaya çalıştık.

Üstelik sadece 990 TL Kurulum ücreti ödeyerek!

Yukarıdaki Tüm Özelliklere (ve daha fazlasına) Sahip AKADEMİSYEN WEB SİTESİNİ Hemen bu gün kullanmaya başlayabilirsiniz!

Demoları Göster Sipariş Ver
Akademik Web Sitelerimizin ilk yıl için kurulum ücreti 990 TL, Sonraki yıllarda yenileme ücreti 490 TL'dir.
Ücretlere Yıllık bakım, SSL Sertifikası, Yıllık hosting, teknik destek ve firmamızca sistemlerin geneli için geliştirilecek güncellemeler dahildir. Domain (Alan Adı) ücreti Kurulum ve yenileme ücretlerine dahil değildir.