• Mebusevleri Şerefli Sokak no:25/2 Çankaya - Ankara

Gelişmiş Avukat Web Sitemizin Özellikleri

Meslektaşlarınızı geride bırakmanın zamanı gelmedi mi?

256 Bit SSL Sertifikası

Web Siteniz devamlı olarak 256 Bit SSL Güvenliği altında çalışır. Siz ve misafirleriniz güvende olursunuz.

K.V.K.K Uyumlu

Misafirlerinizin size gönderdiği tüm verilerde ( İletişim vb.) Misafirlerinizden verileri ile ilgili AÇIK RIZA alınır.

Sınırsız Trafik

Avukat Web Siteniz Sınırsız trafik özelliğine sahiptir. Sınırsız sayıda misafiriniz, sitenizi istedikleri zaman, istedikleri kadar gezebilir.

Eşsiz Cache Sistemi

Avukat Web Siteniz, TemizWeb tarafından geliştirilen eşsiz bir önbellekleme sistemi kullanır. Siteniz ışık hızında açılır. Demolarımızdan da bunu görebilirsiniz.

Full Mobil Uyumlu

Avukat Web Siteniz, bütün mobil cihazlarla full mobil uyumlu çalışır. Kullanıcıların %70'ten fazlasının mobil cihaz kullandığını unutmayın!

Full SEO Uyumlu

Meslektaşlarınız arasında sıkışıp kalmayın! Avukat Web Siteniz eşsiz bir SEO yapısına sahiptir. Bütün sayfaları SEO uyumlu olarak yayın yapar.

Meta Açıklama - Meta Keyword

Avukat Web Sitenizde bütün sayfalar için meta açıklaması ve meta etiketi ekleyebilirsiniz. Arama motorlarına dost bir siteniz olur.

38 Tema !

Avukat Web Sitenizde 38 tema hazır kuruludur. İstediğiniz an istediğiniz temayı kullanabilir, sadece bir kaç saniyede temanızı değiştirebilirsiniz. (Yemin olsun abartı değil :))

Sınırsız Slayt

Avukat Web Sitenize istediğiniz kadar Revolution Slayt ekleyebilir, slaytlarınıza link verebilirsiniz. İstediğiniz an durdurabilirsiniz.

Sınırsız Kurumsal Sayfa

Avukat Web Sitenize istediğiniz kadar Kurumsal Sayfa ekleyebilirsiniz. Örnek: Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz vb. Sayfalar.

Sınırsız Avukat

Avukat Web Sitenize sınırsız Avukat ekleyebilirsiniz, eklenen her Avukat'ın kendine özel sayfası ve SEO yapısı olur.

Sınırsız Hizmet Sayfası

Avukat Web Sitenize Sınırsız hizmet ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz her hizmetin kendi özel açıklama sayfası ve özel SEO yapısı olur.

Sınırsız Yayın / Makale

Avukat Web Sitenize sınırsız makale, yayın ekleyebilir, misafirlerinizin güncel verilere ve önemli bilgilere siteniz aracılığı ile ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

KVKK Bilgilendirme Metinleri

Avukat Web Sitenizde, ``İletişim`` bölümünde misafirlerinize KVKK bilgilendirme metni yer alır. Bunu yönetim panelinizden düzenleyebilirsiniz.

İçerik Kontrolü

Avukat Web Sitenizde bütün verilerin hangi sırada görüneceğine, Ana Sayfa da yer alıp almayacağına siz karar verirsiniz. Kontrol Sizde !

İstediğiniz An Ekleyin / Değiştirin / Silin

Avukat Web Sitenizin tüm kontrolü sizde olur! Kimseye ihtiyaç duymadan, İstediğiniz an veri ekleyebilir, değiştirebilir, silebilirsiniz.

Avukat Web Sitelerimizde Avukatların, Arabulucuların ve Hukuk Bürolarının ihtiyacı olabilecek bir çok özelliği bir araya toplayarak mükemmel bir Web Sitesi sunmaya çalıştık.
Yukarıdaki Tüm Özelliklere (ve daha fazlasına) Sahip Avukat Web Sitesini Hemen bu gün kullanmaya başlayabilirsiniz!

Demoyu Gör Tüm Paketleri Gör

Ücretlere Yıllık bakım, SSL Sertifikası, Yıllık hosting, teknik destek ve firmamızca sistemlerin geneli için geliştirilecek güncellemeler dahildir. Domain (Alan Adı) ücreti Kurulum ve yenileme ücretlerine dahil değildir.