• Mebusevleri Şerefli Sokak no:25/2 Çankaya - Ankara

Gelişmiş Exclusive Firma Web Sitemizin Özellikleri

Modüler yapısı sayesinde az veri ile çok içerik üretmek artık mümkün.

256 Bit SSL Sertifikası

Web Siteniz devamlı olarak 256 Bit SSL Güvenliği altında çalışır. Siz ve misafirleriniz güvende olursunuz.

Modüler Yapı

Exclusive Firma Web Sitesi tamamen modüler yapıdadır. Herhangi bir içeriği farklı sayfalara, farklı etiketler ile çekmeniz mümkündür.

Sınırsız Dil

Exclusive Firma Web Sitesini bütün dillerde yayınlamanız mümkün. Sitenizin dilini hedef kitlenize göre ayarlayabilirsiniz.

Sınırsız Trafik

Exclusive Firma Web Siteniz Sınırsız trafik özelliğine sahiptir. Sınırsız sayıda misafiriniz, sitenizi istedikleri zaman, istedikleri kadar gezebilir.

Minicik Bir Alan

Exclusive Firma Web Sitesi, çok küçük bir dosya yapısına ve çok az dosyaya sahiptir. Dolayısı ile web sitenizin içeriği ne kadar çok olursa olsun, çok hızlı çalışır.

Full Mobil Uyumlu

Exclusive Firma Web Siteniz, bütün mobil cihazlarla full mobil uyumlu çalışır. Kullanıcıların %70'ten fazlasının mobil cihaz kullandığını unutmayın!

Full SEO Uyumlu

Rakipleriniz arasında sıkışıp kalmayın! Exclusive Firma Web Siteniz eşsiz bir SEO yapısına sahiptir. Bütün sayfaları SEO uyumlu olarak yayın yapar.

Meta Açıklama - Meta Keyword

Exclusive Firma Web Sitenizde bütün sayfalar için meta açıklaması ve meta etiketi ekleyebilirsiniz. Arama motorlarına dost bir siteniz olur.

Eşsiz Ana Sayfa Kontrolü

Exclusive Firma Web Sitenizde ana sayfada çıkacak içeriklere tamamen siz karar verirsiniz. Ziyaretçileriniz sitenize girdiğinde sizin öncelik verdiğiniz içeriklerle karşılaşırlar.

Sınırsız Slayt

Exclusive Firma Web Sitenize istediğiniz kadar Revolution Slayt ekleyebilir, slaytlarınıza link verebilirsiniz. İstediğiniz an durdurabilirsiniz.

Sınırsız Sayfa

Exclusive Firma Web Sitenize istediğiniz kadar Sayfa ekleyebilirsiniz. Örnek: Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz, Hizmetlerimiz, Ürünlerimiz vb. Sayfalar.

Sınırsız Resim Galerisi

Exclusive Firma Web Sitenize sınırsız resim galerisi ve her galeriye sınırsız resim ekleyebilir, ürün ve hizmetlerinizi kategorize edilmiş resimlerle daha net anlatabilirsiniz.

Gelişmiş Menü Yönetimi

Exclusive Firma Web sitenizin menü sistemi bağımsız çalışır. Menüyü her dile göre ayrı ayrı şekillendirebilir, yapısını değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı Renk Kontrolü

Exclusive Firma Web Sitenize gelen ziyaretçiler, sitenizin rengini kendi istekleri doğrultusunda değiştirip, sitenizi kendi istedikleri renklerle görüntüleyip gezinebilirler.

Sınırsız İçerik Etiketi

Exclusive Firma Web Sitenizde sınırsız içerik etiketi oluşturup içeriklerinizi bu etiketlere göre kategorize edip istediğiniz sayfaya çekebilirsiniz. Kontrol tamamen sizde!

Eşsiz yapısı sayesinde küçücük bir alanda devasa bir site oluşturabilir, ziyaretçilerinize eşsiz özelliklere sahip ve hızlıca çalışan bir web sitesinde gezinmenin deneyimini yaşatabilirsiniz.

Üstelik sadece 4.490 TL !

Yukarıdaki Tüm Özelliklere (ve daha fazlasına) Sahip EXCLUSİVE FİRMA WEB SİTESİNİ Hemen bu gün kullanmaya başlayabilirsiniz!

Demoyu Göster Sipariş Ver
Exclusive Firma Web Sitelerimizin ilk yıl için kurulum ücreti 4.490 TL, Sonraki yıllarda 1.590 TL'dir.
Ücretlere Yıllık bakım, SSL Sertifikası, Yıllık hosting, teknik destek ve firmamızca sistemlerin geneli için geliştirilecek güncellemeler dahildir. Domain (Alan Adı) ücreti Kurulum ve yenileme ücretlerine dahil değildir.