• Mebusevleri Şerefli Sokak no:25/2 Çankaya - Ankara

Gelişmiş FirmaPro Web Sitelerimizin Özellikleri

Sınırsızlığa Hoş geldiniz...

Esnek Dil Yönetimi

Kurumsal Web Sitesi sistemlerimizde Gelişmiş dil yönetimi bulunmaktadır. Sitenizi istediğiniz dilde yayınlayabilirsiniz. İsterseniz sitenizdeki bölümlerin adını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gelişmiş Sipariş Yönetimi

Sitenizde E-Ticareti sınırsızca yapın! İstediğiniz ödeme yöntemini ekleyin ( Online ödemeler hariç) İstediğiniz kadar ürün kategorisi, ürün ve resim ekleyin !

Gelişmiş Tema Yönetimi

Sitenizde hazır bulunan 38 temadan istediğinizi istediğiniz an kullanabilir ve Hiç bir veri kaybetmeden istediğiniz an temanızı değiştirebilirsiniz. Her şey hayal gücünüz ile sınırlı !

Mobil Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz IOS, Android ve Windows Mobil akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

SSL Güvenlik Sertifikası

Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her Kurumsal Web müşterimizin alan adına özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. SSL sertifikaları her alan adına özel olarak çıkarılır, TemizWeb sizin ve müşterilerinizin güvenliği için paylaşımlı SSL kullanmaz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Her Ürün ve hizmet sayfasına özel meta tanımlamaları özel URL belirleme, akıllı etiket sistemi bulunur. Ürüne özel tanımlamalar, hizmet ve blog sayfalarına ait SEO özellikleri arama motorlarında hızla yükselmenizi sağlar.

Sınırsız Web Alanı

TemizWeb Kurumsal Web Paketlerinde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin veya kullanılan database alanı için bir sınır yoktur. Dilediğiniz kadar ürün, resim ekleyebilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal paylaşım butonları sayesinde Facebook, Pinterest, Google+ ve Twitter’da ve 50 yi aşkın sosyal medya platformunda ürünlerinizi siz veya müşterileriniz kolayca paylaşabilir. Sosyal medyanın gücünü keşfedin !

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi sayesinde Kategori adlarını, sayfa adlarını belirleyebilirsiniz. He kategoriye sınırsız bilgi - hizmet sayfası ve ürün sayfası ekleyebilirsiniz.

Banner Slide Yönetimi

İstediğiniz kadar ve istediğiniz ebatta banner, slide ekleyebilirsiniz. Kolay slide yönetimi sayesinde günlük veya haftalık kampanyalarınızı, yeni çıkan ürünlerinizi slayt olarak yayınlayabilirsiniz..

Türkçe Yönetim Paneli

TemizWeb Kurumsal Web Sistemlerinin yönetim paneli tamamen Türkçe kolay ve anlaşılabilir bir yapıdadır. MOBİL uyumludur, sitenizi istediğiniz yerden yönetmenize imkan verir.

Blog Yönetimi

Sitenizde Blog bölümü oluşturabilir, müşterilerinizle etkileşim içinde olabilirsiniz. Bu hem müşteri memnuniyetini artıracak, hemde arama motorlarında hızla yükselmenizi sağlayacaktır.

YUKARIDAKİ TÜM ÖZELLİKLERİNE (VE DAHA FAZLASINA) SAHİP

FirmaPro Web Sitesine sahip olun, Firmanızı ve işinizi size sunduğumuz gelişmiş özelliklerle Web'e taşıyın. Geleceği bu günden yakalayın.

Demoyu Göster Tüm Paketleri Gör