• Mebusevleri Şerefli Sokak no:25/2 Çankaya - Ankara

Gelişmiş Otel Web Sitemizin Özellikleri

Sınırsız Oda Ekleyin, Dönemsel Fiyatlandırma Yapın...

Yabancı Dil

TemizWeb Otel Web Sitesine sınırsız sayıda dil ekleyebilirsiniz.Türkçe, İngilizce ve Fransızca dili hazır kurulu olarak gelir.

Bütün dünyadan rezervasyon

Dünyanın her yerinden online rezervasyon alabilir, online konfirmasyon yapabilirsiniz. Müşterileriniz otelinize gelmeden kalacakları odayı detaylı görebilirler.

Full Mobil Uyumluluk

TemizWeb Otel Web Sitesi full mobil uyumludur. Bütün cihazlarda problemsiz görüntülenebilen kullanıcı dostu arayüze sahiptir...

Sınırsız Oda Ekleme

TemizWeb Otel Web Sitesinde sınırsız oda ekleyebilir, her odaya sınırsız resim , sınırsız dönem fiyatı ekleyebilirsiniz, her oda için özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Promosyon ve Kampanya

TemizWeb Otel Web Sitesinin gelişmiş bir Kampanya ve Promosyon Yönetimi vardır. Farklı kampanya ve promosyonları düzenlemek sadece bir kaç dokunuşla mümkün !

Özel Sayfa Oluşturma

TemizWeb Otel Web Sitesinde istediğiniz kadar özel sayfa oluşturabilirsiniz. İster otelinizi tanıtım için isterseniz otelinizin bulunduğu bölgeyi tanıtmak için özel sayfalar oluşturarak sitenizin müşterileriniz tarafından daha çok ziyaret edilmesini sağlayın!

Aktivite ve Hizmet Yönetimi

TemizWeb Otel Web Sitesinde, otelinizin aktivite ve hizmetlerini online gösterebilir, rezervasyon esnasında online satışını yapabilirsiniz..!

Bir Günde Kurulum

TemizWeb Otel Web Sitesini bir günde kurup size teslim ediyoruz. Yönetim panelinizden odalarınızı, dönemsel fiyatlarınızı, seçeneklerinizi kaydedip aynı gün rezervasyon alabilirsiniz.

Çoklu Yönetici Desteği

TemizWeb Otel Web Sitesinde sınırsız yönetici tanımlayabilir, her birine farklı yetkiler verebilirsiniz. Acentenizi profesyonelce yönetirsiniz.

YUKARIDAKİ TÜM ÖZELLİKLERİNE (VE DAHA FAZLASINA) SAHİP

TemizWeb Otel Web Sitesi yazılımı ile müşterileriniz sitenizden online rezervasyon ve ödeme yapabilir, rezervasyonlar anında sizin ekranınıza düşer.

Demoyu Göster Tüm Paketleri Gör