• Mebusevleri Şerefli Sokak no:25/2 Çankaya - Ankara

Gelişmiş Restoran Web Sitemizin Özellikleri

Online Sipariş ve Rezervasyon Alın, Restoranınızı Online Yönetin.

Sınırsız Yemek Kategorisi

TemizWeb Restoran Web Sitesine sınırsız yemek kategorisi ekleyebilir, her kategori ye farklı kampanyalar, farklı indirimler tanımlayabilirsiniz.

Sınırsız Yemek Ekleme

TemizWeb Restoran Web Sitesinde sınırsız yemek ekleyebilir, sınırsız menü ile birleştirebilir, her yemek için ayrı bir sunum hazırlayabilir, her yemek için özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Promosyon ve Kampanya

TemizWeb Restoran Web Sitesinin gelişmiş bir Kampanya ve Promosyon Yönetimi vardır. Farklı kampanya ve promosyonları düzenlemek sadece bir kaç dokunuşla mümkün !

Online Rezervasyon

TemizWeb Restoran Web Sitesinde müşterileriniz online rezervasyon yapabilir, rezervasyon talepleri size ulaştığında müşteriniz için masa rezerve edebilir, müşterinizle iletişime geçebilirsiniz.

Sınırsız Etkinlik Ekleme

TemizWeb Restoran Web Sitesinde sınırsız aktivite ve etkinlik yayınlayabilir, müşterilerinizin restoranınızda yapacağı özel günleri, toplantı vb. etkinlikleri duyurabilirsiniz.

Özel Sayfa Oluşturma

TemizWeb Restoran Web Sitesinde istediğiniz kadar özel sayfa oluşturabilirsiniz. İster firmanızı tanıtım için isterseniz yemek tarifi veya farklı amaçlar için özel sayfalar oluşturarak sitenizin müşterileriniz tarafından daha çok ziyaret edilmesini sağlayın!

Bir Çok Renk / Dizayn Seçeneği

TemizWeb Restoran Web Sitesini onlarca farklı şekilde dizayn edebilir sınırsız sayıda renk kullanabilirsiniz. Üstelik tek satır kod yazmadan sadece bir kaç tıklama ile !

Bir Günde Kurulum

TemizWeb Restoran Web sitesini bir günde kurup size teslim ediyoruz. Yönetim panelinizden yemeklerinizi, menülerinizi, seçeneklerinizi kaydedip aynı gün sipariş alabilirsiniz.

İçerik Yükleme Desteği

TemizWeb Restoran Web Sitesine yemeklerinizi, kategorilerinizi, seçeneklerinizi nasıl yükleyeceğinizi bilmiyor veya buna vakit ayıramıyor musunuz? Hiç sorun değil , personelimiz bu konuda gereken desteği size sunacaktır.

YUKARIDAKİ TÜM ÖZELLİKLERİNE (VE DAHA FAZLASINA) SAHİP

TemizWeb Restoran Web Sitesi yazılımı ile müşterileriniz sitenizden online sipariş verebilir, siparişler anında sizin ekranınıza düşer.

Demoyu Göster Tüm Paketleri Gör