• Mebusevleri Şerefli Sokak no:25/2 Çankaya - Ankara

Gelişmiş SMMM Web Sitelerimizin Özellikleri

Şu anda 400'ün üzerinde olan Tema sayımızı kısa bir süre içinde 500'ün üzerine çıkarmayı ve daha bir çok özellik eklemeyi planlıyoruz.

Gelişmiş Mükellef Yönetimi

Sisteminize istediğiniz kadar mükellef ekleyebilirsiniz. Mükellefi eklediğinizde, Mükellef Panelinde de otomatik olarak hesabı açılmış olur.

Gelişmiş Firma Yönetimi

Sisteminize, seçtiğiniz paket limitince firma ekleyebilir, firmaları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Gelen Evrak Yönetimi

Firmalarınız size online evrak gönderebilir. Evraklarınız kaybolma riski olmadan her zaman elinizin altında olur.

Giden Evrak Yönetimi

Mükelleflerinize online evrak gönderebilir, görülüp görülmediklerini, kimin ne zaman gördüğünü anında öğrenebilirsiniz.

Gelişmiş Ödeme Yönetimi

Mükelleflerinizden online ödeme alma zamanı! Bütün kartlardan ister taksitle ister tek çekim ödeme alın, ertesi gün hesabınıza yatsın!

Gelişmiş Personel Yönetimi

SMMM Web Sitenizde mükelleflerinizin personellerine ait işlemleri hızlı ve topluca yapabilir, sınırsız personel ekleyebilir, düzenleyebilirsiniz. Kontrol tamamen sizde.

Gelişmiş Bildirim Yönetimi

SMMM Web Siteniz üzerinden firmalarınıza farklı konularda bildirim gönderebilir, bildirimlerin okunup okunmadığını, saat kaçta kimin okuduğunu görebilir ve kayıt altına alabilirsiniz.

Gelişmiş Mükellef Paneli

Mükellefleriniz kendilerine özel panelde sizin açtığınız hesapla giriş yaparak birçok işlemi yapabilir, sizin ve personelinizin iş yükünün ciddi oranda azalmasına yardımcı olurlar.

Gelişmiş Personel Formları

Müvekkillerinizin personelleri ile ilgili birçok formu teknik bilgiye ihtiyaç duymadan birkaç dakika içinde oluşturabilir, oluşturduğunuz formun aynı anda bütün firmalarınız tarafından kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş İstatistik Yönetimi

Mükelleflerinizin personelleri ile ilgili birçok istatistik raporunu birkaç saniye içinde oluşturmanız mümkün. Örnek: Bekar- B sınıfı ehliyeti olan- Sigara içen- Erkek personel gibi. Size tam bir sınırsızlık sunuyoruz.

Askeri Seviyede Güvenlik

SMMM Web Sitenizde Askeri seviyede güvenlik protokolleri kullanılır. Sizin ve mükelleflerinizin tüm verileri ofisinizde olduğundan çok daha fazla güvenli bir ortamda ve kesinlikle erişilemez olarak barındırılır.

Gelişmiş Kullanıcı Yönetimi

Hem siz hem de mükellefleriniz alt kullanıcılarınıza detaylı yetki tanımlayabilir, alt kullanıcılarınızın tanımladığınız yetkiler dahilinde hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Kontrol tamamen sizde olur.

Örnek Dilekçe Modülü

Örnek Dilekçe Modülü ile sitenizi ziyaret edenlere ihtiyaç duyabilecekleri basit ve orta seviyede dilekçe ile formları hazır sunarak ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olabilir, ziyaretçilerinizi mükellefe çevirme yolunda bir adım atmış olursunuz.

Özel SEO Kelimeleri

SMMM Web Sitenizin yönetim panelini denetleyeceğiniz, amacınıza, konseptinize uygun SEO Kelimeleri sitenizin Yayınlar bölümünde makalelerin içindeki kelimeleri seçerek belirlediğiniz kelimeler üzerinden sitenizin belirlediğiniz bölümüne linkleme yapar. Bu Google için değerli bir linkleme yöntemidir.

Sınırsız Hizmet Sayfası

SMMM Web Sitenize sınırsız sayıda hizmet sayfası ekleyebilir, sitenizi ziyaret edenlere hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi sunabilirsiniz.

SMS Doğrulamalı Kullanıcı Girişi

Hem SMMM panelinde hem de Mükellef panelinde tüm kullanıcılar sisteme SMS Doğrulaması ile girmek zorundadırlar. Bu sitenize yetkisiz kişilerin erişimini tamamen kısıtlar. Siteniz sadece sizin ve mükelleflerinizin yetki verdiği kişilerin yönetimine açık olur.

Ekibimiz Modülü

SMMM Web Sitenizde sizin ve personelinizin bilgilerine yer vererek ziyaretçilerinizin siz ve ekibiniz ile ilgili yetkinliği görmesini, güven duymasını sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş SEO Özelliği

SMMM Web Siteniz bütün içerik sayfalarında o sayfaya özel meta açıklamaları ve meta etiketleri barındırır. Arama motorları sayfalarınızın meta taglarının çeşitliliğini göz önüne alarak sitenizi daha yukarlara taşıyacaktır.

Sınırsız Reklam / Tanıtım Alanı

SMMM Web Sitenizde birçok alanda sınırsız reklam tanıtım bannerı yayınlayabilir, ziyaretçilerinize önermek istediğiniz kitap, seminer, kampanya vb. birçok şeyi banner yoluyla daha etkili duyurabilirsiniz.

Sınırsız Yayın / Makale

Akademik Web Sitenize sınırsız makale, yayın ekleyebilir, misafirlerinizin güncel verilere ve önemli bilgilere siteniz aracılığı ile ulaşmasını sağlayabilirsiniz.